Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Kommande matcher
AUGUSTI 2019
 
23
18:30
fre
18:30    
Dam, Asmundtorps IP A-plan
Dam » 
Asmundtorps IF - Stehags AIF
  -      
23
18:30
fre
18:30    
Herr, Svalövs IP A-plan
Herr » 
Svalövs BK - Stehags AIF
  -      
24
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Stehags AIF blå  -      
24
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05/06, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Veberöds AIF svart  -      
24
13:00
lör
13:00    
Pojkar 09, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF - Billeberga GIF  -      
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar 03, Olympiafältet Plan 6
Helsingborgs AIS - Stehags AIF  -      
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar 10, Hörby IP D-plan 5-manna
Hörby FF vit - Stehags AIF vit  -      
25
13:00
sön
13:00    
Dam, Exercisfältet B-plan
Dam » 
IK Wormo - Stehags AIF/Trollenäs IF
  -      
25
13:00
sön
13:00    
Herrjuniorer, Munka IP A-plan
Munka Ljungby IF - Stehags AIF  -      
 
26
18:00
mån
18:00    
Herr, Gyavallen, Stehag A-plan
Herr » 
Stehags AIF - Marieholms IS
  -      
26
18:00
mån
18:00    
Pojkar 07/08, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Trollenäs IF  -      
31
11:00
lör
11:00    
Pojkar 03, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Perstorp Bälinge IK (9m)  -      
31
15:00
lör
15:00    
Pojkar 05/06, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Uppåkra IF vit  -      
31
15:45
lör
15:45    
Pojkar 07/08, Bruksvallen
Ekeby GIF - Stehags AIF  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF vit - Eslövs BK vit  -      
01
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC vit - Stehags AIF blå  -      
01
12:00
sön
12:00    
Flickor 07, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Södra Sandby IF  -      
01
13:00
sön
13:00    
Herr, Gyavallen, Stehag A-plan
Herr » 
Stehags AIF - Trollenäs IF
  -      
01
15:00
sön
15:00    
Herrjuniorer, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Vinslövs IF  -      
01
15:30
sön
15:30    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF/Trollenäs IF - Västra Karups IF
  -      
 
02
18:30
mån
18:30    
Pojkar 09, Häljarps IP B-plan 7-manna
Häljarps IF - Stehags AIF  -      
03
18:30
tis
18:30    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF - Torns IF
  -      
03
19:00
tis
19:00    
Herr, Askeröds IP B-plan 9-manna
Herr » 
Askeröds IF (9m) - Stehags AIF
  -      
05
19:00
tor
19:00    
Herr, Berga IP, konstgräs
Herr » 
Stehags AIF - Teckomatorps SK
  -      
07
10:00
lör
10:00    
Flickor 07, Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
Åkarps IF - Stehags AIF  -      
07
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF blå - Kävlinge GoIF  -      
07
11:00
lör
11:00    
Pojkar 09, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF - Höörs IS blå  -      
07
12:00
lör
12:00    
Herr, Landskrona IP B-plan
Herr » 
BK Landora - Stehags AIF
  -      
07
14:00
lör
14:00    
Herrjuniorer, Laröds IP plan 3 konstgräs
Hittarps IK 2 - Stehags AIF  -      
07
15:00
lör
15:00    
Dam, Råå IP A-plan
Dam » 
Råå IF - Stehags AIF
  -      
07
15:00
lör
15:00    
Pojkar 05/06, Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF grön - Stehags AIF  -      
08
10:00
sön
10:00    
Pojkar 07/08, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Harrie FF blå  -      
08
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS blå - Stehags AIF vit  -      
 
09
19:00
mån
19:00    
Dam, Höganäs Sportcenter B-plan
Dam » 
Kullabygdens DFF - Stehags AIF/Trollenäs IF
  -      
13
19:00
fre
19:00    
Dam, Norrvalla IP plan 1
Dam » 
Helsingborgs FF - Stehags AIF
  -      
14
10:00
lör
10:00    
Pojkar 03, Ryavallen B-plan
Ekets GoIF - Stehags AIF  -      
14
10:30
lör
10:30    
Pojkar 05/06, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Lunds BK vit  -      
14
12:00
lör
12:00    
Pojkar 07/08, Asmundtorps IP B-plan 7-manna
Asmundtorps IF - Stehags AIF  -      
14
12:30
lör
12:30    
Pojkar 09, Svalövs IP 7-manna
Svalövs BK - Stehags AIF  -      
14
13:00
lör
13:00    
Herr, Gyavallen, Stehag A-plan
Herr » 
Stehags AIF - Furulunds IK
  -      
15
11:00
sön
11:00    
Flickor 07, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Uppåkra IF  -      
15
11:00
sön
11:00    
Pojkar 10, Dalby IP 7-manna
Dalby GIF vit - Stehags AIF blå  -      
15
13:00
sön
13:00    
Herr, Trollevallen A-plan
Herr » 
Trollenäs IF - Stehags AIF
  -      
15
13:00
sön
13:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF vit - Linero IF röd  -      
15
14:00
sön
14:00    
Herrjuniorer, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF  -      
 
20
18:30
fre
18:30    
Pojkar 05/06, Staffansvallen Plan 3, konstgräs
Staffanstorp United FC 3 - Stehags AIF  -      
20
19:00
fre
19:00    
Herr, Ulkavallen IP konstgräs
Herr » 
Borstahusens BK - Stehags AIF
  -      
21
10:00
lör
10:00    
Flickor 07, Dösjöbro IP B-plan 7-manna 2
Dösjöbro IF - Stehags AIF  -      
21
10:00
lör
10:00    
Pojkar 07/08, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - BK Landora röd  -      
21
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Dösjöbro IP B-plan 5-manna 2
Dösjöbro IF röd - Stehags AIF vit  -      
21
14:00
lör
14:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF - Högaborgs BK
  -      
21
15:30
lör
15:30    
Herrjuniorer, Tyrs Hage IP A-plan
Tyringe IF - Stehags AIF  -      
22
10:00
sön
10:00    
Pojkar 09, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF - Kävlinge GoIF 1  -      
22
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF blå - Veberöds AIF vit  -      
22
13:00
sön
13:00    
Pojkar 03, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Jonstorps IF FK  -      
 
24
18:30
tis
18:30    
Herr, Tornavallen C-plan
Herr » 
Torna Hällestads IF - Stehags AIF
  -      
24
19:00
tis
19:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF/Trollenäs IF - Eskilsminne IF/Eskilsminne DFF
  -      
28
10:00
lör
10:00    
Pojkar 05/06, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - GOF IF/Löberöds IF  -      
28
12:00
lör
12:00    
Herr, Harlösa IP A-plan
Herr » 
Harlösa IF - Stehags AIF
  -      
28
12:30
lör
12:30    
Pojkar 10, Klostergårdens IP
Lunds BK gul - Stehags AIF blå  -      
28
13:00
lör
13:00    
Herrjuniorer, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Skäldervikens IF  -      
28
15:15
lör
15:15    
Dam, Åbyvallen, Klippan A-plan
Dam » 
Klippans FF/Kvidinge IF - Stehags AIF
  -      
29
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF vit - Dalby GIF blå  -      
29
11:00
sön
11:00    
Flickor 07, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - FC Staffanstorp vit  -      
29
11:00
sön
11:00    
Pojkar 03, Odenvallen A-plan
Röstånga IS - Stehags AIF  -      
29
11:00
sön
11:00    
Pojkar 07/08, Ulkavallen IP B-plan 7-manna
Borstahusens BK blå - Stehags AIF  -      
29
13:00
sön
13:00    
Herr, Gyavallen, Stehag A-plan
Herr » 
Stehags AIF - Perstorp Bälinge IK
  -      
29
15:00
sön
15:00    
Pojkar 09, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK vit - Stehags AIF  -      
OKTOBER 2019
 
01
19:30
tis
19:30    
Dam, Laröds IP plan 3 konstgräs
Dam » 
Hittarps IK 1 - Stehags AIF/Trollenäs IF
  -      
03
18:30
tor
18:30    
Flickor 07, Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK gul - Stehags AIF  -      
05
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 2
Stehags AIF - Dösjöbro IF vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF blå - Lunds FF svart  -      
05
12:00
lör
12:00    
Pojkar 03, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Dösjöbro IF  -      
05
15:00
lör
15:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF - Lunds BOIS
  -      
06
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Tolvans IP A-plan 5-manna 1
IF Lödde gul - Stehags AIF vit  -      
06
11:00
sön
11:00    
Pojkar 05/06, Skurups IP A-plan 9-manna
Skurups AIF vit - Stehags AIF  -      
06
11:00
sön
11:00    
Pojkar 07/08, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Kågeröds BoIF  -      
06
16:00
sön
16:00    
Dam, Gyavallen, Stehag A-plan
Dam » 
Stehags AIF/Trollenäs IF - Ängelholms FF/Bjärelaget DFF
  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Pojkar 09, Högalids IP, B-plan 7-manna 2
Harrie FF - Stehags AIF  -      
12
10:00
lör
10:00    
Pojkar 10, Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
Furulunds IK Gul - Stehags AIF blå  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar 03, Ljungvalla IP A-plan
Furulunds IK - Stehags AIF  -      
12
12:00
lör
12:00    
Pojkar 05/06, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Genarps IF  -      
13
10:00
sön
10:00    
Pojkar 10, Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF vit - GIF Nike gul  -      
13
11:00
sön
11:00    
Flickor 07, Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Hörby FF  -      
13
11:00
sön
11:00    
Pojkar 07/08, Ljungavallen A-plan 7-manna 1
Ljungbyheds IF - Stehags AIF  -      
13
16:00
sön
16:00    
Herrjuniorer, Ryavallen B-plan
Ekets GoIF - Stehags AIF  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Herrjuniorer, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Råå IF 2  -      
20
12:00
sön
12:00    
Pojkar 03, Gyavallen, Stehag A-plan
Stehags AIF - Höganäs BK  -      
 
27
13:00
sön
13:00    
Pojkar 03, Vedby IP A-plan
Vedby/Rönne IF 2 - Stehags AIF  -      
 

Väder Stehag