SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar Födda 2010
Föreningen
Bli medlem
Seniorer
Dam
Herr
Herrjuniorer
Flickor
Flickor Födda 2012
Flickor födda 14/15
Pojkar
Pojkar Födda 08-09
Pojkar Födda 2010
Pojkar Födda 2011
Pojkar Födda 2012
Pojkar Födda 2013
Pojkar Födda 2015
Pojk/Flick
P/F Födda 2014
P/F Födda 2016
F/P Födda 2017
P/F Födda 2018
Gya Cup 2024
Sponsorer
Kioskschema
Om Stehags AIF
Gya Bygdegård
Möteslokal Gyavallen
Stöd Stehags AIF
Föreningskalender
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Föreningen
Bli medlem
Seniorer
Dam
Herr
Herrjuniorer
Flickor
Flickor Födda 2012
Flickor födda 14/15
Pojkar
Pojkar Födda 08-09
Pojkar Födda 2010
Pojkar Födda 2011
Pojkar Födda 2012
Pojkar Födda 2013
Pojkar Födda 2015
Pojk/Flick
P/F Födda 2014
P/F Födda 2016
F/P Födda 2017
P/F Födda 2018
Gya Cup 2024
Sponsorer
Kioskschema
Om Stehags AIF
Gya Bygdegård
Möteslokal Gyavallen
Stöd Stehags AIF
Föreningskalender
Stehags AIF
Fotboll
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: DM P14 grp.8
2024: P14 Sydvästra B1, vår
2023: P13 Sydvästra C1, höst
2023: P13 Sydvästra C1, vår
2022: P12 Sydvästra C1, höst
2022: P12 Sydvästra C1, vår
2022: P12 Sydvästra C2, höst
2022: P12 Sydvästra C2, vår
2021: P11 Sydvästra C4, höst
2021: P11 Sydvästra C4, vår
2020: P10 Sydvästra C1, höst
2020: P10 Sydvästra C1, vår
2020: P10 Sydvästra C3, vår
2019: P9 Sydvästra B1, höst
2019: P9 Sydvästra C1, höst
DECEMBER 2023
10
10:00
sön
10:00
Husarängens konstgräsplan
Eslövs BK -
Stehags AIF Pojk 2010
-
FEBRUARI 2024
04
12:00
sön
12:00
Annan plats
Stehags AIF Pojk 2010
- Eslövs BK
-
11
10:00
sön
10:00
Konstgräsplanen Berga ute
Stehags AIF
- Löberöd
-
MARS 2024
03
10:00
sön
10:00
Berga IP, konstgräs
Stehags AIF
- Torns IF
1 - 11
10
12:00
sön
12:00
Berga IP, konstgräs
Stehags AIF
- Hörby FF
0 - 15
16
15:30
lör
15:30
Landskrona IP F-plan konstgräs
Landskrona BoIS -
Stehags AIF
3 - 0
31
10:00
sön
10:00
Berga konstgräsplan
Stehags AIF Pojk 2010
- BK Olympic
-
APRIL 2024
07
10:45
sön
10:45
Heleneholms IP
IFK Malmö -
Stehags AIF Pojk 2010
-
21
sön
00:00
Gyavallen A-Plan
Stehags AIF
-
-
25
19:00
tor
19:00
Klostergården, gräsplan 2
Lunds BK gul -
Stehags AIF
-
27
lör
00:00
Gyavallen, Stehag B-plan 9-manna
Stehags AIF
- Torns IF orange
3 - 0
MAJ 2024
04
15:30
lör
15:30
Fågelskolans IP A-plan
Värpinge IF -
Stehags AIF
-
18
13:00
lör
13:00
Gyavallen, Stehag B-plan 9-manna
Stehags AIF
- Höörs IS vit
-
24
18:30
fre
18:30
Ljungvalla IP A-plan 9-manna
Furulunds IK -
Stehags AIF
-
JUNI 2024
02
10:00
sön
10:00
Gyavallen, Stehag B-plan 9-manna
Stehags AIF
- Staffanstorp United FC blå
-
08
14:00
lör
14:00
Smörlyckans IP Plan 3 9-manna
Lunds FF vit -
Stehags AIF
-
16
11:00
sön
11:00
Gyavallen, Stehag B-plan 9-manna
Stehags AIF
- Linero IF vit
-