SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kansli öppettider
Från och med 1 februari kommer vårt kansli att ha följande kontakt och öppettider:

Tisdag och Onsdag 8.00 - 13.00 samt Torsdag 13 – 19.

Under rådande Pandemi kommer tyvärr inte kansliet vara bemannat på Gyavallen.

Ni når Kenneth vår kanslist på tel. 0724-54 00 08 samt kansli@stehagsaif.se

Styrelsen 2020
 
Styrelse

 Stehags AIF

 Gyavallen Org: 842000-2407
 Kärrstorp 520 0724-540008
 Bankgiro: 5893-3060
 241 74 Stehag kansli@stehagsaif.se Föreningsnr: 03777


Ordförande

Sigvard Johansson

0722-010011, sigvardj@hotmail.com

Styrelse

Vice Ordförande

Sylvester Pagmert

0768-911974 sylvesterpagmert@hotmail.com

Kassör

Lourdes Bendeck

0736-268408, lourdes.saif@outlook.com


Sekreterare (Ledamot Ekonomi)

Maria Andersson

0707-541066, kennethmaria.a@gmail.com


Ledamot (Utbildning)

Daniel Kristiansen

0705-545154, daniel.kristiansen@hotmail.com


Ledamot

Vakant


Suppleanter

Ann-Gelicka Olsson

0706-687309, anngelicka.olsson@gmail.com


Sektioner

Herrsektion

Martin Olsson (0705-417950, martin@ipabfastigheter.se

Magnus Nilsson

Peter Strandqvist

Thomas Möller

 

Damsektion

Ann-Christin Brunström (0702-378975, ann.christin.brunstrom@gmail.com

Anna Karin Sjöndin Magnusson

Helen Hansson

 

Ungdomssektion

Nathalie Johansson (0733-878671), nathalie-johansson@live.se

Annika Hansson (0733-518988), annikaochsebbe@hotmail.com

Magnus Johnsson (0736-000589), magnus.johnsson@gmail.com

Andreas Olsson

Daniel Jönsson

Jenny Lengbrant

Louise Billing

Åsa Andersson

 

Stugsektion

Jan-Åke Andersson (0708-438412, idaagnes@hotmail.com)

Magnus Olofsson (0709-386657, magnus@emba.nu)

Simon Olofsson (0709-629147)

Gert Jönsson

Peter Karlsson (0709627271)

 

Gransektion

Glenn Alexandersson (0709-806615, glenn.alexandersson@gmail.com)

Bengt-Arne Davidsson

Anders Nurminen

Karl Nilsson

Jens Nilsson

Viktor Månsson

Emil Persson

Roland Nilsson

 

Sponsorsektion

Magnus Brunström (0738-396891, magnus.brunstrom@gmail.com)

Ingemar Andréasson

Lars-Inge Larsson

Marcus Brunström

Stefan Brunström

Erik Andréasson

 

Kiosksektion

Malin Larsson (0706-491832, malin.larsson.stehag@gmail.com)

Annelie Selvö

Anders Skog

 

Gyasektion

Kenneth Andersson (0724-540008, kansli@stehagsaif.se)

Roland Norlund

Jonathan Axelsson

Arne Thell

 

Bingosektion

Vilande

 

Festkommité

Louise Brunström (0768-720005, loouisee_@hotmail.com)

Anna Nilsson

Anna Andréasson

Haris Puhovic

 

Valberedning

Matilda Olofsson (0725-338020), matilda-olofsson@live.se

Ida Olofsson (0738-432755), olofsson-ida@live.se