SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stehags AIF
Fotboll

Kansliet stängt idag Mån 26/2

Stängt på grund av sjukdom Migrän troligtvis tillbaka imorgon 

Dan

 

kansliet

 

 

 

Kansli öppettider

Från och med 5 feb 2024 kommer vårt kansli att ha följande kontakt och öppettider:
Mån Tis Tors och Fredag     09:00- 13:00

Tors                                         16:00-20:00

Ni når vår kanslist Dan Sandberg på tel.  0724-54 00 08 samt kansli@stehagsaif.se

 

 

 

 

 

 
Styrelsen 2023
 
Styrelse

 Stehags AIF

 Gyavallen  Org: 842000-2407
 Gyavallen  0724-540008  Bankgiro: 5893-3060
 241 74 Stehag  kansli@stehagsaif.se  Föreningsnr: 03777

 

Ordförande

Sigvard Johansson

0722-01 00 11, sigvardj@hotmail.com

Styrelse

Vice Ordförande

Vakant

 

Kassör

Lourdes Bendeck 0736-26 84 08, lourdes.saif@outlook.com

Sekreterare

Matilda Levin

072-533 80 20, matilda-olofsson@live.se

 

Ledamot Ekonomi

Markus Syrén

073-345 75 45m, m.syren@gmail.com

 

Ledamot (Utbildning)

Vakant

Ledamot

Vakant

Suppleanter

Vakant

Sektioner

Herrsektion

Martin Olsson (0705-417950, martin@ipabfastigheter.se

Peter Strandqvist

Thomas Möller

Ola Andersson

Glenn Alexandersson

 

Damsektion

Ann-Christin Brunström (0702-378975, ann.christin.brunstrom@gmail.com

Anna Karin Sjöndin Magnusson

Helen Hansson

 

Ungdomssektion

Nathalie Johansson (0733-878671), nathalie-johansson@live.se

Magnus Johnsson (0736-000589), magnus.johnsson@gmail.com

Andreas Olsson

Anton Holm

 

Stugsektion

Jan-Åke Andersson (0708-438412, idaagnes@hotmail.com)

Magnus Olofsson (0709-386657, magnus@emba.nu)

Simon Olofsson

Gert Jönsson

Peter Karlsson (0709-627271)

 

Gransektion

Glenn Alexandersson (0709-806615, glenn.alexandersson@gmail.com)

Bengt-Arne Davidsson

Anders Nurminen

Karl Nilsson

Jens Nilsson

Viktor Månsson

Emil Persson

Roland Nilsson

 

Sponsorsektion

Magnus Brunström (0738-396891, magnus.brunstrom@gmail.com)

Teodor Jönsson

Marcus Brunström

Stefan Brunström

Erik Andréasson

 

Kiosksektion

Camilla Andersson (076-884 63 54, millan_and@hotmail.com)

 

Festkommité

Louise Brunström (0768-720005, loouisee_@hotmail.com)

Anna Nilsson

Haris Puhovic

 

Valberedning

Matilda Olofsson (0725-338020), matilda-olofsson@live.se