SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Stehags AIF
Fotboll

Kansli öppettider

Från och med 5 feb 2024 kommer vårt kansli att ha följande kontakt och öppettider:
Mån Tis ons och Fredag     09:00- 13:00

Tors                                         16:00-20:00

Ni når vår kanslist Dan Sandberg på tel.  0724-54 00 08 samt kansli@stehagsaif.se

 

 

 

 

 

 
Styrelsen 2024
 
Styrelse

 Stehags AIF

 Gyavallen  Org: 842000-2407
 Gyavallen  0724-540008  Bankgiro: 5893-3060
 241 74 Stehag  kansli@stehagsaif.se  Föreningsnr: 03777

 

Ordförande

Vakant

 

Styrelse

Vice Ordförande

Vakant

 

Kassör

Lourdes Bendeck Berrios

0736-26 84 08, lourdes.saif@outlook.com

Ledamöter

Matilda Levin

072-533 80 20, matilda-olofsson@live.se

 

Markus Syrén

073-345 75 45, m.syren@gmail.com

 

Niklas Persson

 

Nathalie Johansson

 

Hanna Nilsson

 

Inger Nilsson-Holmberg

 

Suppleanter

Ann-Christin Brunström

Glenn Alexandersson

Sektioner

Herrsektion

Martin Olsson (0705-417950, martin@ipabfastigheter.se

Peter Strandqvist

Thomas Möller

Ola Andersson

Glenn Alexandersson

 

Damsektion

Ann-Christin Brunström (0702-378975, ann.christin.brunstrom@gmail.com

Anna Karin Sjöndin Magnusson

Helen Hansson

 

Ungdomssektion

Magnus Johnsson (0736-000589), magnus.johnsson@gmail.com

Katrin Persson

Marlene Kjellman

Camilla Saxell

Sandra Nilsson

 

 

Stugsektion

Sigvard Johansson

Jan-Åke Andersson (0708-438412, idaagnes@hotmail.com)

Magnus Olofsson (0709-386657, magnus@emba.nu)

Simon Olofsson

Gert Jönsson

Peter Karlsson (0709-627271)

 

Gransektion

Glenn Alexandersson (0709-806615, glenn.alexandersson@gmail.com)

Bengt-Arne Davidsson

Anders Nurminen

Karl Nilsson

Jens Nilsson

Viktor Månsson

Emil Persson

Roland Nilsson

 

Sponsorsektion

Magnus Brunström (0738-396891, magnus.brunstrom@gmail.com)

Teodor Jönsson

Marcus Brunström

Stefan Brunström

Erik Andréasson

 

Kiosksektion

Camilla Andersson (076-884 63 54, millan_and@hotmail.com)

 

Festkommité

Louise Brunström (0768-720005, loouisee_@hotmail.com)

Anna Nilsson

Haris Puhovic

 

Valberedning

Matilda Olofsson (0725-338020), matilda-olofsson@live.se